©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
PARADOX KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ DIGIPLEX
Güvenlik insanoğlunun var oluşundan beri önemli olgulardan biri olmuştur. Güvenlik sistemleri çağımızın teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Hırsızlık hiç kimsenin başına gelmesini istemediği korkunç bir durumdur. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin hemen haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Gelişen teknolojinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu olayları en aza indirmek ve olabilecek tehlikeleri önlemektir. Bunun için güvenlik sistemleri kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Paradox Alarm sistemleri, Soygun ihbar Güvenlik sistemleri,  genelde alarm sistemi adı verilensoygun, yetkisiz giriş yangın su baskını gaz kaçağı tehlikelerine erken uyarıda bulunan alarm sistemleri.Bu tehlikelerin herbirine karşı ayrı sistemler kurulduğu gibi hepsini kapsayacak şekilde sistemler de kurulabilmektedir. Güvenlik ve hırsız paradox alarm sistemlerinde algılayıcılar ve dönüştürücüler en önemli rolü oynamaktadır. Soygun ihbar paradox alarm sistemleri algılayıcılar sayesinde 24 Saat çalışan Haberalma Merkezi ne bildirmektedir.

Paradox Digiplex Serisi
Alarm Sistemleri


İlk çağlardan bu yana insanlar sürekli korunmak ihtiyacındadırlar. Son yıllarda yaşanan olaylar gösterdi ki soygun ihbar ve alarm sistemleri ne ihtiyaç artarak devam edecektir. Yıllar boyu yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiş sermayenin bir günde kaybedilmesi, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır. Soygun ihbar, hırsızlık paradox alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları derhal Alarm Haberalma Merkezine bildirmektedir.  Alarm Haber Alma Merkezi olayın doğruluk testini yaptıktan sonra ilgililere haber vererek; jandarma, polis, itfaiye, ve işyeri sahipleri'ne ihbar ederek gereken önlemlerin hızla alınmasını sağlamaktadır. Böylece riskleri en aza indirmek mümkün olmaktadır. Güvenlik, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri ile ilgili bütün bilgileri burada anlatmak mümkün değildir. İhtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden yararlanın. Daha detaylı bilgi alın. Unutmayın güvenliğiniz önemlidir.

Paradox DIGIPLEX EVO Alarm Sistemleri
Digiplex EVO sistemleri bankalar , üst düzeyde güvenlik gerektiren ordu veya hükümet alanları , lüks müstakil evler ve azami güvenliğin gerekli olduğu her yerde en yüksek seviyede koruma sağlar. Bu sistemler kolayca kullanılması için  tasarlanmıştır ve bu sistemlerinin modüler yapısı sistemin kurulmasını, genişletilmesini ve bakım yapılmasını daha kolay hale getirerek zaman kaybını engeller. Sisteminizin her hangi bir yerde tak ve çalıştır genişletme modüllerini  ekleyerek ve 4 kablolu veri yoluyla herhangi bir kombinasyon deneyerek genişletebilirsiniz. Modüller combus’a  en uygun konumda bağlanırlar ve zon girişleri istenilen kısıma veya zona atanabilir. Ayrıca bir modülün sadece kullanılan girişleri sistemdeki zonlara atanır. Anahtarlamalar ,uzakdan kumandalar ve kullanılmayan modül girişleri zonları kullanılmaz. Bir kere kurulduğunda , hareket dedektörleri dahil tüm combus modülleri uzakdan keypad veya winload Montajcı Yükleme/ İndirme yazılımı ile programlanabilir. Digiplex EVO geçiş kontrol çözümleri de içermektedir. Alarm sisteminizin kullanıcı veri tabanı 32 kapıya kadar geçişi sağlamak için kullanılabilir ve bu kapıların izlenmesi herhangi bir kısma dahil edilebilir. Ayrıca kullanıcıları ve geçiş izinlerini yönetmek için winload ve NEware kullanabilrsiniz. Güvenliği ve geçiş kontrolünü bir araya getirerek, Digiplex EVO güvenlik sistemleri tarafından , size sunulan korumayı yeni bir seviyeye çıkarmaktadır.

Paradox  Hareket Dedektörleri
Dış ortam ve evcil hayvan algılamayan dijital hareket dedektörlerinden analog  hareket dedektörlerine , paradox hareket dedektörü serileri, ileri özellikleri ve patentli teknolojisinin sağladığı yüksek seviyeli algılama ve yanlış alarmdan korunma özelliklerinin üstün  kombinasyonunu sağlar. Digigard(DG55,DG65,DG75VE DG85 serisi),Elegance(DG483), , Digital vision (525D) ve Paradome( DG466) serisi hareket dedektörleri patentli dijital hareket algılamayı  size sunar. Yüksek-güvenlik ihtiyaçları için geliştirilmiş olan bu ileri devre tasarımı PIR sensörünün güçlü, yüksek hızla mikro işlemci tabanlı dijital ICsini kullanarak doğrudan  analogdan dijitale çevirme perfonmasını gösteriri. Tamamen yazılım destekli sayısal hareket algılama tekniği , sensörün düşük seviyedeki sinyalini sayısal ortamda hiçbir analog devre olmaksızın  dönüştürür, yükseltir ve işler .Bu eşsiz teknoloji hassasiyetin ve güvenirliğin artmasını sağlar ve yanlış alarmı engeller.Digigard serisine şimdi Dış Ortam Yüksek Güvenlikli Dijital  Dedektörü(DG85W) eklenmiştir. Özel hava şartlarına dayanıklı  tasarımının  evcil hayvan algılamayan Digiard Yüksek Güvenikli Hareket dedektörünün (DG-75) kanıtlanmış teknolojiyle  birleşmesi sonucu güvenilir dış ortam koruması sağlar. Patentli optikleri  ve dijital işlem teknolojisiyle , dünyaca ünlü Digigard DG75, güvenilir yanlış alarm koruması ve eşsiz evcil hayvan algılamama sağlar. Patentli Otomatik Sinyal İşleme, herhangi bir algılamanın bir alarma karşılık gelip gelmediğini , sinyal enerjisini darbe çıkışına dönüştürerek sağlar. Sinyal enerjileri ölçülüp minimum seviyeye inene kadar hafızada depolanır. İşlemci bir alarm oluşturmak için gerekli özelliklere uymayan  sinyalleri reddeder.

Paradox Elegance Klasiklere Dönüş
Basit ve zamansız estetik tasarımı ile Elegance hareket dedektörü herhangi bir dekorla kusursuz bir şekilde bir araya gelir. Beyaz ve küçük kasası gelişmiş bir  çift elemanlı dijital hareket dedektörü saklamaktadır. İspatlanmış performansı  ve güvenirliliği ile Elegance deiğer dedektörlerin kabalığını taşımadan size ihtiyaçınız  olan güvenliği sunmaktadır. Son teknoloji ahenkli tasarım ile birleştir. Elegance.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29