©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
PARADOX ALARM SİSTEMLERİ  ESPRIT
Güvenlik insanoğlunun var oluşundan beri önemli olgulardan biri olmuştur. Güvenlik sistemleri çağımızın teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Hırsızlık hiç kimsenin başına gelmesini istemediği korkunç bir durumdur. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin hemen haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Gelişen teknolojinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu olayları en aza indirmek ve olabilecek tehlikeleri önlemektir. Bunun için güvenlik sistemleri kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Paradox Alarm sistemleri, Soygun ihbar Güvenlik sistemleri,  genelde alarm sistemi adı verilensoygun, yetkisiz giriş yangın su baskını gaz kaçağı tehlikelerine erken uyarıda bulunan alarm sistemleri. Bu tehlikelerin herbirine karşı ayrı sistemler kurulduğu gibi hepsini kapsayacak şekilde sistemler de kurulabilmektedir. Güvenlik ve hırsız paradox alarm sistemlerinde algılayıcılar ve dönüştürücüler en önemli rolü oynamaktadır. Soygun ihbar paradox alarm sistemleri algılayıcılar sayesinde 24 Saat çalışan Haberalma Merkezi ne bildirmektedir.
Paradox Esprit Serisi
Alarm Sistemleri


İlk çağlardan bu yana insanlar sürekli korunmak ihtiyacındadırlar. Son yıllarda yaşanan olaylar gösterdi ki soygun ihbar ve alarm sistemleri ne ihtiyaç artarak devam edecektir. Yıllar boyu yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiş sermayenin bir günde kaybedilmesi, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır. Soygun ihbar, hırsızlık paradox alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları derhal Alarm Haberalma Merkezine bildirmektedir.  Alarm Haber Alma Merkezi olayın doğruluk testini yaptıktan sonra ilgililere haber vererek; jandarma, polis, itfaiye, ve işyeri sahipleri'ne ihbar ederek gereken önlemlerin hızla alınmasını sağlamaktadır. Böylece riskleri en aza indirmek mümkün olmaktadır. Güvenlik, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri ile ilgili bütün bilgileri burada anlatmak mümkün değildir. İhtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden yararlanın. Daha detaylı bilgi alın. Unutmayın güvenliğiniz önemlidir.

Paradox  ESPRİT Alarm Sistemleri
Esprit 4, 8, 12 yerleşik zon giriş terminalleri ve 2 keypad zonu destekleme özelliği ile kontrol panallerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm kontrol panelleri  iki algılama cihazı bir zon çiftleme özelliğine sahiptir. Her algılama cihazı bir zon kaplar ve kontrol paneliyle durumunu haberleştirir. Kontrol paneline bağlı olarak sistemin bir ya da tüm kısımlarına atanabilen 24 adet programlanabilir zon içerir veya kısımlandırma olmadan ortak bir alanda kullanılabilir. Esprit serileri müşteri ihtiyaçlarına düşük fiyatı ve üstün özelliklerinin verdiği güvenirlikle yüksek düzeyde cevap verir.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29