©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
PARADOX KABLOSUZ ALARM SİSTEMLERİ SPECTRA

Güvenlik insanoğlunun var oluşundan beri önemli olgulardan biri olmuştur. Güvenlik sistemleri çağımızın teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Hırsızlık hiç kimsenin başına gelmesini istemediği korkunç bir durumdur. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin hemen haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemlerine ihtiyaç vardır. Gelişen teknolojinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu olayları en aza indirmek ve olabilecek tehlikeleri önlemektir. Bunun için güvenlik sistemleri kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Paradox Alarm sistemleri, Soygun ihbar Güvenlik sistemleri,  genelde alarm sistemi adı verilensoygun, yetkisiz giriş yangın su baskını gaz kaçağı tehlikelerine erken uyarıda bulunan alarm sistemleri.Bu tehlikelerin herbirine karşı ayrı sistemler kurulduğu gibi hepsini kapsayacak şekilde sistemler de kurulabilmektedir. Güvenlik ve hırsız paradox alarm sistemlerinde algılayıcılar ve dönüştürücüler en önemli rolü oynamaktadır. Soygun ihbar paradox alarm sistemleri algılayıcılar sayesinde 24 Saat çalışan Haberalma Merkezi ne bildirmektedir.

Paradox Spectra Serisi
Alarm Sistemleri


İlk çağlardan bu yana insanlar sürekli korunmak ihtiyacındadırlar. Son yıllarda yaşanan olaylar gösterdi ki soygun ihbar ve alarm sistemleri ne ihtiyaç artarak devam edecektir. Yıllar boyu yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiş sermayenin bir günde kaybedilmesi, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır. Soygun ihbar, hırsızlık paradox alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları derhal Alarm Haberalma Merkezine bildirmektedir.  Alarm Haber Alma Merkezi olayın doğruluk testini yaptıktan sonra ilgililere haber vererek; jandarma, polis, itfaiye, ve işyeri sahipleri'ne ihbar ederek gereken önlemlerin hızla alınmasını sağlamaktadır. Böylece riskleri en aza indirmek mümkün olmaktadır. Güvenlik, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri ile ilgili bütün bilgileri burada anlatmak mümkün değildir. İhtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden yararlanın. Daha detaylı bilgi alın. Unutmayın güvenliğiniz önemlidir.

Paradox SPECTRA Alarm Sistemleri
Spectra SP serisinde sunulan StayD ile yeni bir yaşam tarzını tecrübe edebilirsiniz. StayD ‘nin buluşunu genel güvenlik  sistemlerinin tüm sorunları çözüyor ve güvenli yaşam için tek çözümü sizlere sunuyor. StayD, ParadoxAr-Ge takımının iki yıl süren araştırma ve geliştirme sürecinin bir sonucudur.  Devrim yaratan StayD özelliği günümüzde diğer güvenlik sistemlerinin yaptığının tamamen tersi bir felsefe sunuyor. Bir StayD sistemi her zaman kuruludur ve alana giriş ve çıkışlar da  sadece kısmi olarak devre dışı kalır ki bu koruma sağlamak için kurulması gereken ve bunun dışında her zaman devre dışı olan genel sistemlerin tam tersidir. Spectra SP serisi yenilikçi özellikler ve benzersiz genişletilebilir güvenlik sistemi için gelişmiş haberleşme veriyolunun bir bileşimini size sunmaktadır. Haberleşme veri yolu sayesinde , Spectra  SP kablosuz ve kablolu  genişletme modüller ve birçok aksesuar  modülleri ile genişletilebilir. Güvenli haberleşme teknolojisi, rahat genişletme ve güzel görünüşlü keypadleri ile  Spectra SP 32 zona kadar koruma gerektiren herhangi bir ev veya küçük işyeri kurulumu için mükemmel bir güvenlik sistemidir. SP serisinin sizlere tanıtılması ile Spectra panellerin güvenirliği StayD daha fazla yerleşik zon daha fazla yerleşik PGM ve yeni ses modül eklentisi(VDMP3) ve İnternet (IP100)desteği ile daha fazla özellik desteği ile genişletilmiştir. Yerinde firmware güncelleme özelliği ile Spectra SP serisi panel kolayca takip edilebilen menü yönlendirmeli programlama ile yapılandırılabilir.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29